הדרכה בארגונים

‏הדרכה בנושאי הבריאות התעסוקתית ‏

‏חברתנו מבצעת הדרכה בארגונים בנושאים מגוונים בתחום הבריאות התעסוקתית ובכלל ‏‏ זה: חומרים רעילים, רעש, קרינה, איכות אוויר פנים מבנית, עבודה במעבדות ועוד. ‏

הדרכה בארגונים‏הדרכה משולבת בתחום הגיהות ואיכות הסביבה ‏

הדרכה בארגונים כוללת את כל ההיבטים הנדרשים על פי החוק להכנת עובדי המפעל ‏להתמודדות עם כל הסיכונים הבריאותיים, הבטיחותיים והסביבתיים במפעל.

ארגונים שמטרתם לקדם את מטרותיהם, נותנים לעובדים כלים מקצועיים  הכוללים ידע בתחום בו הם עוסקים.

נושא איכות הסביבה ושמירת הטבע הפכו כבר מזמן לנושא "חם" המעסיק גופים, ארגונים ואנשים רבים, והמודעות לנושא איכות הסביבה התגברה במיוחד במהלך העשור האחרון, כמו גם המודעות לזיהום הנגרם על ידי התעשייה ("זיהום תעשייתי").

חברת "אמירים בריאות וסביבה" עוסקת שנים רבות בהעברת ידע מקצועי לארגונים. הקורסים וההדרכות נבנות באופן מותאם לצרכי הלקוח ולמאפייני התחום בו הוא עוסק.

 

מהם היתרונות בפנייה ישירה (הדרכה או הרצאה)?

מחקרים הראו כי אחת הדרכים היעילות ביותר להעביר ידע, מידע או מסר לציבור רחב בזמן קצר הוא על ידי הרצאה או הדרכה בארגונים הפועלת ישירות מול קהל.  

חברות, ארגונים, מפעלים גדולים ומשרדים המעסיקים עובדים נוהגים לארגן ימי עיון וגם קורסים בנושאים שונים.

כאשר הגישה לנושא חיובית מצד הקהל, המסר עובר בצורה יעילה על ידי קהל השומעים, והסיכוי ליישום הדברים בשטח על ידי ציבור גדול יגבר משמעותית.

באילו נושאים עוסקות ההדרכות שלנו?

ההדרכות שאנחנו מעבירים לארגונים וגופים שונים, קטנים וגדולים, עוסקות בנושאים מגוונים בתחומים כגון:

הדרכה בארגונים נשמע נהדר! אז מה הצעד הבא?

בריאות ואיכות הסביבה הינן זכויות יסוד אוניברסליות עבור כל אדם ומטרתנו היא יצירת חברה בה כל אדם נהנה מעבודה וחיים בסביבה בריאה ובטוחה. אנו עושים זאת על ידי העברת ידע מקצועי והטמעתו בחיי הפרט והארגון ויצירת סביבה נטולת מפגעים. אם גם לכם חשוב לפעול למען הסביבה והבריאות, למען אוויר נקי יותר ועתיד טוב יותר לכולנו, כאדם פרטי או במסגרת הארגון – פנו אלינו לתיאום הדרכה. צוות המדריכים שלנו מיומן ומנוסה בהעברת הדרכה בארגונים, קורסים הרצאות במוסדות ועוד.

כל הזכויות שמורות © אמירים 2022