אודות אמירים בריאות וסביבה

חברת‎ ‎"אמירים‎ ‎בריאות‎ ‎וסביבה‎‏" ‏‎נוסדה בשנת 2010 מתוך תפיסת עולם כי סביבת עבודה בריאה ובטוחה היא זכות יסוד של כל אדם. החברה מתמחה‎ ‎בקידום הבריאות‎ ‎ואיכות‎ ‎הסביבה‎ ‎במקומות‎ ‎עבודה‎ ובקהילה.‏ ‏חברת‏‎ ‎אמירים‎ ‎בריאות‎ ‎וסביבה‎ ‎מתחייבת‎ ‎להעביר‎ ‎את‎ ‎הידע‎ ‎והניסיון‎‏ ‏‎המדויק והעדכני‎, בתחום‎ ‎הבריאות‎ ‎ואיכות‎ ‎הסביבה‎ ‎ממיטב‎ ‎המומחים‎ ‎בכל‎‏ ‏‎תחום‎.

על מנת לממש זכות זו באופן המלא ביותר, פועלת חברת "אמירים בריאות וסביבה" בעשור האחרון במגוון תחומים תוך יישום ידע מקצועי רחב היקף על מנת לייעד את הפתרונות המתקדמים ביותר לאיכות הסביבה בטיחות וגהות במגוון רחב של ארגונים – מאיכות אויר פנים מבנית, ארגונומיה במשרד ועד להתייעלות אנרגטית כוללת בארגון. החברה מומחית בתחום בטיחות מזון והיא החברה היחידה שליוותה להסמכה לתקני בטיחות מזון, בתי חולים מהמובילים בארץ וממשיכה ללוות בהטמעת התהליך.
אמירים בריאות וסביבה

אורח חיים בריא

אנו יודעים שאדם הדואג לבריאותו עושה זאת מתוך לקיחת אחריות על חייו וכדי ‏להצליח יש ‏לעשות זאת בשלושה מישורים: תזונה נכונה, פעילות גופנית ומודעות ‏אישית/הורדת מתחים.‏

באמירים אנו מאמינים בגישה ההוליסטית בהתייחס לבריאותנו.
על פי גישה זו ‏בריאות ואיכות הסביבה קשורים משפיעים ומושפעים אחד בשני/ אחד מהשני.

סקרי סיכונים סביבתיים וגהותיים

לצורך הכנת תכנית ניהול בטיחות בארגון נדרש מיפוי הסיכונים הסביבתיים והגהותיים, הבנה של משמעותם, בחינת האפשרות למנוע אותם מלכתחילה וכאשר לא ניתן, להמליץ על הפתרונות המתאימים והישימים מהיבטי הארגון והעובדים.

ליווי בתהליך רישוי עסקים

רישוי עסקים עשוי להיות תהליך מורכב ולא תמיד ברור מה נדרש על מנת לקבל רישיון עסק. כאשר נציגים מקצועיים מטעם "אמירים", לצידך, יש לך את כל הכלים שיסייעו לך להגיע אל היעד. מסיוע בהכנת תיק מפעל תוך יישום כל דרישות הבטיחות ואיכות הסביבה ועד לליווי בהשגת רישוי עסקים.

היתר רעלים

אחד התחומים עליהם חלה אכיפה מוקפדת במיוחד בשנים האחרונות הינו היתר רעלים.

ספק המוכר חומרים המוגדרים על פי חוק כחומרים מסוכנים, לגורם שאין לו היתר רעלים עלול לספוג קנסות גבוהים מהמשרד להגנת הסביבה. כל עסק המייצר או מחזיק בחומרים מסוימים המוגדרים, בשל הרכבם או כמותם, כחומרים מסוכנים, חייב בהיתר רעלים. היתר זה הינו תנאי לקבלת רישיון עסק מהרשויות.

חברת אמירים בריאות וסביבה מומחית בתחום ליווי ארגונים לקבלת ההיתר מ- 3 הרשויות העוסקות בתחום המשרד להגנת הסביבה, פיקוד העורף ושרותי הכבאות.

בריאות העובד

על מנת לספק לעובדיך סביבה בטוחה שתאפשר רמת יעילות גבוהה בעבודתם, שמירה על בריאותם ותפקוד גבוה לאורך זמן, אנו מספקים פתרונות בתחום בריאות העובד כגון איכות אוויר מתאימה לעובדים , בדיקות קרינה במשרדים ומיישמים פתרונות ארגונומיים במשרד שייצרו אווירה בטוחה ונעימה יותר בעסק שלך.

איכות הסביבה

אנו מספקים ייעוץ סביבתי לארגונים ומספקים שירותי טיפול בשפכים תעשייתיים אחסון חומ"ס תוך עמידה בתקנים הקפדניים ביותר לשמירה על איכות הסביבה ולהבטחת סביבת עבודה בטוחה. בנוסף, אנו עורכים קורסים לתפקיד אחראי רעלים וקורס לעבודה בטוחה במעבדות אליהם תוכל לשלוח עובדים מטעמך בהתאם לעסק שלך.

שירותי בטיחות מזון

אנו נותנים ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בתחום בטיחות מזון לארגונים מוסדיים ומלווים להסמכה לתקני איכות כגון  HACCP 9901 ISO ו-iso 22000 , עסקים מתחום בתי חולים מלונאות, ייצור מזון ועוד .

אנו נלווה אותך בתהליך קבלת רישיון עסק מזון. בין אם העסק שלך עוסק בייצור מוצרי מזון וזקוק לרישיון יצרן מזון, או אם מדובר בשיווק מוצרים הדורש רישיון עסק מזון, ניישם את כל הכלים העומדים לרשותנו על מנת לסייע לך.

התייעלות אנרגטית

על מנת לייעד תהליכים בני קיימא בעסק השומרים על איכות הסביבה, נסייע לך לערוך סקר אנרגיה וליישם תהליכי התייעלות אנרגטית. תהליכים אלו עשויים לזכות אותך במענקים ממשלתיים ולעמוד בדרישות המדינה להתייעלות אנרגטית.

חברת אמירים בריאות וסביבה מעמידה לרשותך מגוון יועצים מקצועיים מהשורה הראשונה בעלי ידע וניסיון רחבים נשמח לתת לך שרות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

כל הזכויות שמורות © אמירים 2022