כפתור פתיחת טופס דברו איתנו
כפתור סגירת טופס רוצים שנחזור אליכם בהקדם?
השאירו פנייתכם כאן
נווט אלינו
ייעוץ סביבתי

ייעוץ סביבתי


‏מתן ייעוץ בתחומים סביבתיים וליווי פרויקטים
יעוץ בכל הנושאים הסביבתיים בארגונים כולל המלצות לביצוע השינויים הנדרשים.‏
ליווי וייעוץ לפרויקטים להם השפעה על הסביבה הציבורית והביתית לפי הנחיות גופים ישראלים ‏ובינלאומיים.‏ היעוץ כולל שרותי פיקוח על איכות הסביבה בפרויקטים בארץ ובחו"ל בהתאם לתקנים ‏בינלאומיים.‏

ייעוץ סביבתי

מהו ייעוץ סביבה?

אין ספק כי העולם שלנו התקדם בעשורים האחרונים מאד מבחינת המודעות לאיכות הסביבה. וכאשר אנחנו מדברים על ה"סביבה", ניתן לראות את ההתקדמות באה לכדי ביטוי במספר מישורים: הסביבה העוטפת את המפעל, בית העסק או המשרד (בצורה של מניעת מטרדי רעש, מניעת יצירת זיהום אוויר, זיהום מי תהום וכן הלאה) או בניטור מזהמים בסביבה. כל אחד מהתחומים הסביבתיים דורש ייעוץ סביבתי הינו תחום רציני הדורש התמחויות מקצועיות, ואין להקל בו ראש, וזאת, לא רק בשל היותו מעוגן בחוק.

 

ייעוץ סביבתי באספקט הרחב יותר - איכות הסביבה

איכות הסביבה מהווה נושא המדאיג את הציבור כבר שנים רבות, כשבכל שנה מצטרפים עוד ועוד "מודאגים" למעגל זה. אולם, אם עד לא מזמן, הדאגה הייתה פסיבית למדי ובאה לכדי ביטוי בעיקר בפעולות קטנות ומקומיות, בשנים האחרונות, אותה מגמה ירוקה יצאה מהגדרתה כ"טרנד" של מספר "משוגעים לדבר" והפכה לדרך חיים לגיטימית, שגורה ומומלצת.

 

מובן מאליו, אם כך, כי תודעה זו הגיעה גם אל התחום העסקי / התעשייתי, וכשהיא נתמכת על ידי החקיקה המתאימה לה, היא מהווה תכתיב לגופים העסקיים, אשר, ללא חברה לייעוץ סביבתי או יועצים סביבתיים עצמאיים, ספק רב אם יוכל הגוף העסקי לעמוד בנדרש ממנו. דוגמאות רבות לחקיקה הרלוונטית מרוכזות במאגר החוקים והתקנות של המשרד להגנת הסביבה ובמאגר החקיקה הלאומי של אתר הכנסת.

 

האם כל משרד / עסק / מפעל / ארגון זקוק לייעוץ סביבתי?

ככל שגוף (כל גוף) גדול יותר, כך השפעתו על הסביבה גדולה יותר וסיכוייו לגרום (אפילו שלא במזיד) נזק לעובדיו או לסביבה העוטפת אותו הם גדולים יותר. מובן מאליו כי ישנם גופים עסקיים המועדים לכך יותר (כמו, למשל, מפעלים, המוגדרים מראש, כתעשיה מזהמת), אולם אין ספק כי גם משרדים קטנים עלולים לעמוד בפני אתגר מניעת נזקים לעובדים בהם (למשל, שעות רבות של עבודה בעת חשיפה לאוויר שאיננו נקי  כך שניתן לומר כי ייעוץ סביבתי בכל הארץ נדרש לכל גוף עסקי / תעשייתי ובכל גודל.

 

חברת אמירים בריאות וסביבה מספקת ייעוץ סביבתי בכל התחומים של איכות הסביבה, שפכים, חומרים מסוכנים, רעש, זיהום קרקע,זיהום אוויר ואיכות אויר פנים מבנית